Ã–VRIGT / Diverse / Askkoppar 4812065

nr 481 2065

Askkoppar

6 st, 'Kulan' Gunnar Larsson för Gustavsberg 1960-tal, brun, orange, blå x 2, gul och röd, diameter 13 cm, slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

500 kr

måndag 27 augusti 2007
kl 16:23:46

  • Tema
  • 27 aug

plast

Tema plast - 100 år sedan b

Läs mer om plast